Доставка

Хочете придбати метал в інтернеті? Ви робите правильний вибір як з боку цінового фактору, так і з боку широкого вибору. ЮТМК пропонує вигідну доставку металопродукції по всій території України. Компанія співпрацює з кращими перевізниками, тому може запропонувати оптимальний варіант навантаження з урахуванням потреб клієнта і з мінімальними витратами грошових коштів.
Доставка в будь-який куточок країни
Широкий асортимент пропонованих виробів з металу може зацікавити як приватних осіб, так і окремі компанії - для всіх ЮТМК організовує зручну доставку. З огляду на, що продаж здійснюється безпосередньо від виробника, то якість контролюється на кожному рівні, починаючи від етапу виготовлення і закінчуючи етапом упаковки. Доставка також супроводжується на компетентному рівні, тому придбати продукцію можна в необхідній кількості.
Тривала співпраця ЮТМК з компаніями-перевізниками дає можливість гарантувати кожному клієнту безпечне перевезення за прийнятною ціною. Спочатку вартість металопрокату може розраховуватися разом з доставкою, так як не всі мають можливість самовивозу. Сплачена продукція зазвичай відправляється в наступний день по загальновідомою схемою.
Доставка металопрокату входить в спектр таких послуг, які не так строго регламентуються ГОСТом - вся відповідальність покладається на плечі компанії-виробника. ЮТМК за час свого існування не підвела жодного клієнта - це є найкращим доказом злагодженої і продуманої роботи. Нам довіряють доставку металевої продукції як великі компанії, так і постійні клієнти, з якими встановлено взаємовигідний зв'язок.
Доставка проводиться автотранспортом з закритими / відкритими майданчиками. На окремі види металопродукції можуть бути встановлені додаткові вимоги з метою збереження якості на вищому рівні. Перед завантаженням товар повинен бути складений відповідно до ГОСТ 26653.
Металопрокат ЮТМК поставляється безпосередньо зі складу в місто, який клієнт вказав при замовленні продукції. Доставка проходить організовано для невеликих замовлень, для роздрібних і оптових клієнтів. Незалежно від обсягів замовленої партії терміни дотримуються в порядку черговості оплати і замовлення. Металопрокат може бути доставлений безпосередньо на будмайданчик. Транспортні послуги доступні в будні дні і проводяться після оформлення договору.