Металобаза у Полтаві

Компанія ЮТМК пропонує широкий вибір чорного металопрокату в роздріб і оптом в Полтаві і Полтавській області. 

Скачать Прайс-лист

Сортовий прокат

Двотавр
Арматура
Швелер
Квадрат
Круг
Штаба

Трубний прокат

Профільні труби
БУ труби
Безшовні труби
Зварні труби
Котельні труби
Оцинковані труби

Металоконструкції

Сьогодні металоконструкції можна зустріти у сфері створення каркасних домів, гаражів, ангарів, торгових кіосків, побутівок, модульних будівель.

 

Листовий прокат

Багато галузей застосування охватує лист стальний, який користується попитом і в автомобільній промисловості, і в будівництві, і в інших напрямках.

Гнутий профіль

Швелер гнутий
Зетовий профіль
Кутник гнутий

Оцинковані рулони

Цинковий шар забеспечує не тільки електрохімічну, але й захист фізичного типу за рахунок того, що володіє незмінною адгезією.

Модульні споруди

Для тимчасового використання та проживания підходять модульні споруди, що представляють собою повный комплект з вікон, дверей та сучасних матеріалів.

Сортовий прокат

Кутник
Катанка
Шестикутник
Рельс

Європейська сталь
Сталь Hardox 
Сталь Swebor

 

 

 

Як з нами св'язатися?
Полтава, вул. Ковпака 37
Мобільний:
E-mail:

Широкий вибір металопрокату в Полтаві

Як постачальник металопрокату необхідно вибирати надійного партнера. Багаторічним досвідом роботи перевірена компанія ЮТМК, вигідно відрізняється від конкурентів. Не тільки доставка, а й порізка, упаковка відносяться до головних послуг компанії. ЮТМК стежить за якістю - це є головною специфікою роботи компанії. Асортимент складається з ряду виробів, які вигострюються з європейської або вітчизняної сталі. Обсяги продажів користуються незмінним попитом, так як основні завдання компанії ЮТМК будуються на основі сталого розвитку. Знання та стандарти роботи постійно удосконалюються, тому фахівці несуть відповідальність за кожне прийняте рішення. Готовий металопрокат зберігається на металобазі у відповідних умовах, тому захищений від шкідливої ​​дії навколишнього середовища. В основі запропонованої продукції лежить технічно досконале сировину (інструментальна і конструктивна сталь), дотримання діючих вітчизняних і європейських стандартів, конкурентні ціни. ЮТМК працює в сфері реалізації та продажу металу як великих, так і малих партій. З огляду на, що ЮТМК знаходиться на ринку не один рік, то і відрізняється надійністю, вигідністю і оперативною роботою. Металобази розташовані не тільки в Києві, а й в Полтавській і в інших областях, тому доставку товару можна організувати куди завгодно. Головною продукцією вважається трубний і сортовий прокат, а також листовий прокат і металоконструкції.

Де купити метал за хорошою ціною в Полтаві?

Продаж чорного металу в Полтаві - не дефіцит, але запропонувати гарантовану якість можуть не всі компанії. В асортименті завжди в наявності кілька десятків найменувань власного виробництва ЮТМК, які при оформленні замовлення оперативно надходять в чергу транспортних компаній. Купити метал в Полтаві у вигляді готової продукції або у вигляді заготовок можна в будь-який час року, адже принцип роботи ЮТМК має взаємовигідні умови. Клієнтам пропонується металопрокат як в простих формах, так і в спеціальних, який проходить різні способи обробки. Придбані вироби можна використовувати як заготовки або як готовий прокат. Договірні зобов'язання дотримуються в термін, тому не виникають проблеми ні у приватних осіб, ні у великих підприємств. Ціни на металопрокат в Полтаві задовольняють якість, а індивідуальний підхід дозволяє максимально задовольнити будь-який попит. ЮТМК стабільно забезпечує клієнтів металом і оптом, і в роздріб за заздалегідь домовленої вартості.

Металобаза у Києві- центральний офіс

бульвар Верховної Ради, 34, Київ, Україна

Міський

Мобільний

Металобаза у Полтаві

Полтава, вул. Ковпака 37

Мобільний

Металобаза у Дніпрі

Дніпропетровськ, просп. Богдана Хмельницького 122

Міський

Мобільний

Склад металопрокату у Києві

вулиця Будіндустрії 7, Київ

Мобільний

Мобільний

Металобаза у Борисполі

вулиця Глібова 7, Бориспіль, Київська область

Мобільний

Міський

Металобаза в Чернівці: профільні, зварні, безшовні, котельні труби

вулиця Осіння, 2А, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000

Мобільний

Металлобаза в Запоріжжі

Крива бухта 2 , Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Мобільний

Металлобаза в Херсоні

Херсон, Херсонська область, Україна николаевское шоссе 5 км

Мобільний

Металлобаза в Одессе

Одесса, Одесская область, Украина

Міський

Мобільний

Металлобаза в Черкассах

Черкассы, Черкасская область, Украина

Мобільний