Ласкаво просимо!

Сортамент металу ЮТМК складається з широкого ряду виробів, які вигострюються в заводських умовах строго по ГОСТу. Усі металовироби класифікуються за видами, профілями, марками, розмірами. Сортамент компанії металопрокату постійно поповнюється, тому обсяги продажів збільшуються і незмінно користуються попитом.

З огляду на, що метал важливий для людини не тільки як матеріал, але і як предмет отримання прибутку, то постійно відкриваються нові шляхи його обробки і застосування. Для нашої компанії сталий розвиток - це основна мета, за якою стоїть ще кілька завдань, таких як поповнення асортименту, доступні ціни та незмінні критерії якості.

Незалежно від того, яке місце наша компанія займає на світовій або вітчизняної арені, фахівці постійно демонструють лідерство. Постійно дотримуються високі стандарти роботи, удосконалюються знання і проявляється відповідальність за кожне прийняте рішення.

Модульні споруди

Для тимчасового користування та проживання підходять модульні споруди, що представляють собою повний комплект з вікон, дверей і сучасних матеріалів.

Листовий прокат

Багато галузей застосування охоплює лист сталевий, який користується попитом і в автомобільній промисловості, і в будівництві, і в інших напрямках.

Металоконструкції

Сьогодні такі конструкції можна зустріти в сфері створення каркасних будинків, гаражів, ангарів, торговельних кіосків, побутівок, модульних будівель.

Оцинковані рулони

Цинковий шар забезпечує не тільки електрохімічний, а й захист фізичного типу за рахунок того, що володіє незмінною адгезію.

Ми живемо в стрімко мінливому світі, і ми є свідками глибоких змін у суспільстві, свідомості, фондах, бізнесі.
Такі характеристики, як надійність, незмінна висока якість, довговічність, доступні ціни в сучасному світі відіграють головну роль. Продукцію з металу можна виробляти на обладнанні з професійними функціями, тому виготовлення виробів будь-якої складності можливо в рамках різних обсягів.
Читати далі >>

Quality
Test

Hot
Offers

Добре встановлені ресурси в багатьох країнах світу

Що нового?

Зміною асортименту продукції нікого не здивуєш, а ось високе відношення до клієнта може надати не кожна компанія. Високий рівень задоволеності клієнтів говорить про те, що продукт цього бренду вартий уваги. Для клієнтів важливо не тільки якість продукту, але і якість обслуговування - це своєрідна аксіома.
Кращі продавці
Тільки час здатний в загальній масі виділити лідерів, які постійно працюють злагоджено і не відходять від загальних принципів. У кожному конкретному випадку використовується свій рецепт залучення продаж і це - незмінно висока якість, висока орієнтація на клієнта, гідне обслуговування.
Внутрішні стандарти контролю у виробничому процесі
ЮТМК - підприємство промислового типу з власним виробництвом і великим асортиментом. Південна трубна металургійна компанія (ЮТМК) виготовляє і продає металопрокат в роздріб і оптом з 2013 року. В асортименті компанії представлений різний прокат металу:
  • сортовий металопрокат - швелери, двотаври, кутники, арматура, круги, штаби, катанки та інше;
  • трубний металопрокат – безшовні, електрозварні, профільні труби різного виду і призначення;
  • листовий металопрокат - сталеві листи гарячекатаного і холоднокатаного типу;
  • європейська сталь - здійснюється продаж металу зі Швеції (сталь Hardox, Swebor);
  • гнутий профіль - швелери, куточки, Z-подібний профіль.
Каталог металопрокату компанії також містить гнутий профільний металопрокат. ЮТМК має бази металопрокату в Полтаві, Дніпропетровську та Києві. Компанія реалізує чорний металопрокат в Україні та за кордоном (Молдавія, Казахстан, Білорусія, Польща, Туреччина і т.д.). Для того щоб довідатися про ціни на метал, необхідно завантажити прайс-лист на металопрокат, відкривши вкладку «Прайс» на сайті. На вартість чорного металу діють знижки постійним клієнтам і при великих замовленнях, здійснюється індивідуальний підхід до кожного клієнта. В ЮМТК можна не тільки купити метал в Києві, а й придбати модульні споруди для тимчасового проживання та металоконструкції для виготовлення каркасних будинків. Металобази в Дніпропетровську, Полтаві та Києві здійснюють порізку та доставку металу у Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Хмельницький та інші куточки країни. Для того щоб придбати металопрокат в Києві і по всій Україні, телефонуйте за вказаними номерами, і наші менеджери нададуть всю необхідну допомогу. ЮМТК протягом тривалого часу стежить за репутацією і робить все, щоб розвивати довгострокові відносини.

ГАЛЕРЕЯ