Дані споруди підходять для тимчасового використання і проживання. модульні споруди є повний комплект вікон і дверей із сучасних матеріалів.

Сортовой прокат
Сортовой прокат

Труби, для виготовлення яких використовують спеціальні трубопрокатні стани назваются трубним прокатом. Він відноситься до продукту вторинної переробки плоскою і круглої заготовки.

Трубний прокат
Трубний прокат

Особливість стали полягає в тому, що вона зносостійка при роботі в гарячому стані. Це дозволяє використовувати її гарячому деформації легких кольорових сплавів, молотових штампів падаючих і парових молотів.

Європейська сталь
Європейська сталь

Дані споруди підходять для тимчасового використання і проживання. Модульні споруди є повний комплект вікон і дверей із сучасних матеріалів.

Модульні споруди

Багато галузей застосування охоплює лист сталевий, який затребуваний і в автомобільній промисловості, і в будівництві, і в інших напрямках.

Листовий прокат

Особливість стали полягає в тому, що вона зносостійка при роботі в гарячому стані. Це дозволяє використовувати її гарячому деформації легких кольорових сплавів, молотових штампів падаючих і парових молотів.

Металоконструкції

Такий вид прокату використовується часто в будівельній справі, в залежності від його прямого призначення ділитися на два види: масового призначення і спеціального призначення.

Сортовой прокат
Сортовой прокат

До гнутим профілями відносять швелери і куточки, З-образні профілі, спеціальні профілі для вагонобудування, корита профілі, гофровані профілі, листові профілі з трапецієподібним або хвилеподібним гофром.

Гнутий профіль
Гнутий профіль

Цинковий шар забезпечує не тільки електрохімічний, а й фізичний захист. Дана особливість досягається за рахунок того, що верхній шар має незмінною адгезію.

Оцинковані рулони

Товары со скидкой

ЮТМК лояльна ко всем своим клиентам. Мы постоянно предоставляем разные товары со скидкой, учитывая основной спрос и пожелания покупателей.

Распродажа

ЮТМК лояльна ко своим клиентам. Мы постоянно предоставляем разные товары со скидкой, учитывая основной спрос и пожелания покупателей.

Компанія «ЮТМК» - велике промислове підприємство, що володіє власними виробничими потужностями. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, що підходить для вирішення найскладніших завдань.

Південна трубна металургійна компанія присутня на ринку металопрокату з 2013 року. Нам довіряють як замовники з України, так і зарубіжні партнери. Серед пропонованого асортименту продукції у нас представлені наступні види прокату:

  • вироби сортового металопрокату - арматура, швелери та двотаври, а також смуги, круги та аналогічна продукція;
  • вироби трубного металопрокату - повний сортамент безшовних, електрозварних і профільних труб;
  • вироби листового металопрокату – високоміцні листи стали, отримані методом холодного і гарячого прокату;
  • вироби з спецсталі – Шведська зносостійка сталь Swebor і Hardox проходить обробку на наших прокатних станах;
  • вироби з гнутого профілю – куточки, швелери і Z-подібний профіль.

У каталозі нашої компанії зібраний практично весь існуючий металопрокат. Ми пропонуємо профільний прокат, сортамент якого підійде під найбільш суворі вимоги. Бази металопрокату «ЮТМК» представлені регіональними представництвами в Україні, а продукція користується попитом за кордоном. Нас легко знайти в Києві, Дніпрі, Полтаві, Борисполі, Чернівцях, а міжнародні партнери зробили наш прокат відомим у Польщі, Туреччині, Казахстані, Білорусії та інших країнах.

Для вибору продукції нашим клієнтам запропонований спеціальний прайс-лист з вигідними цінами на металопрокат. Завантажити документ буде нескладно, вибравши вкладку «Прайс» на сторінках нашого сайту. Для всіх постійних клієнтів пропонується система знижок, що допоможе купити кращий прокат. Не менше уваги приділяється і оптовим покупцям, до яких у нас завжди індивідуальний підхід. Звернувшись в «ЮТМК», буде неважко придбати не тільки простий прокат, але і модульні швидкомонтовані споруди і металоконструкції, використовувані в каркасному будівництві.

Через наші металобази, розташовані в Києві, Дніпропетровську та Полтаві, здійснюються поставки прокату по всій Україні. Ми виконаємо порізку металу за потрібними розмірами і доставимо вантаж точно в строк. Для здійснення замовлення телефонуйте або залиште заявку на сайті, а наші менеджери допоможуть вирішити всі виниклі питання. Ми дорожимо своєю репутацією і пропонуємо тільки якісний прокат.

Надійний постачальник металопрокату в Україні

Компанія ЮТМК має розвинену мережу металобаз в Україні, що дозволяє нам пропонувати якісну продукцію оптом і в роздріб в усі регіони України. Наші співробітники постійно стежать за ринком металопрокату, вивчають нові технології та види продукції, займаються оптимізацією логістичних процесів, стежать за якістю продукції, що відвантажується. Дотримання ринкових тенденцій дозволяє нам залишатися провідною компаній з реалізації металопрокату. З нами на постійній основі співпрацює безліч невеликих і великих компаній. Ми продовж...

(вересень 24, 2019 )

Перегляди : 12

Основні відмінності сталевого кола від катанки і гладкої арматури

Сталевий круг – одна з найбільш популярних різновидів круглого металопрокату. Має форми сталевого прутка і дроту, намотаного на бухти. Зовні він дуже схожий на катанку і гладку арматуру А1, проте між ними є істотні відмінності, які повинні враховуватися при виборі матеріалу. Основні відмінності Незважаючи на зовнішню схожість з іншими видами металопрокату, стал...

(вересень 09, 2019 )

Перегляди : 21

Використання профільних труб при будівництві будинків

Труби профільні мають зручну геометрію, високу міцність і довговічність. Важко перерахувати всі сфери виробництва, в яких застосовуються такі труби для спорудження конструкцій. Але основна галузь, в якій знаходить застосування профільна труба різного розміру – це будівництво. Будівництво будинків, ангарів, торгових, спортивних, розважальних комплексів, теплиць, виробничих приміщень та ін. Популярність цей будівельний матеріал придбав останнім часом – як...

(серпень 07, 2019 )

Перегляди : 29