Товарів: 12
Прокладки фланцеві - це замінна деталь, яка використовується в фланцевих з'єднаннях будь-якого типу і розміщується між фланцевими кільцями. Його форма залежить від форми фланцевого з'єднання і повинна повністю повторювати його.
Підбір прокладки для з'єднувального вузла грає ключову роль, так як саме від неї залежить надійність і безпека експлуатації будь-якого з'єднання. Основними завданнями прокладки є забезпечення:
- герметичності з'єднання на мікроскопічному рівні - для запобігання попадання в робоче середовище сторонніх компонентів;
- захист від витоку робочого середовища - особливо важливо в тих випадках, коли по трубопроводу здійснюється транспортування горючих, вибухонебезпечних чи хімічних речовин;
- захист деталей з'єднання - дозволяє виключити негативний вплив деталей з'єднання одна на одну (тертя, деформації поверхонь деталей під впливом високої температури або хімічних речовин).
Підбір матеріалу, з якого виготовляється прокладка, залежить від трубопровідної системи, на яку монтується фланцеве з'єднання, тому що він зобов'язаний витримати всі негативні фактори (висока температура і тиск, хімічний вплив), які впливають на трубопровід і при цьому не втратити своїх властивостей. Можна зустріти прокладки, що виготовлені з картону, фторопласту, гуми, пароніта та біконіта та інших компонентних матеріалів.
В сталевих фланцевих з'єднаннях найчастіше використовують наступні види прокладок:
1. Гумові. Гума - це матеріал, що отримується з органічного або неорганічного каучуку методом вулканізації. Даний процес передбачає вплив на каучук певної температури та тиску протягом певного проміжку часу, завдяки чому ми отримуємо всім нам добре відомому пластичний та міцний матеріал. Гума ділиться на м'яку, середньої міцності і підвищеної міцності. Метод вулканізації дозволяє доповнити сировину різноманітними компонентами для поліпшення характеристик кінцевої продукції. Так, для фланцевих прокладок не рідко використовують:
- Бензино- и мастилостійку гуму (БМГ) - застосовується на нафтодобувних підприємствах або підприємствах, що займаються виробництвом бензину та мастильних матеріалів. Завдяки своїй стійкості до впливу різних хімічних речовин, незмінно застосовується в області автомобільного та суднобудування. Обмеження робочої температури такого матеріалу становить від -30 до + 80 * С. Підходить для роботи в середовищі приміщень, в середовищі інертних газів з тиском від 0,05 до 0,4 МПа, при роботі з мастильними і горючими матеріалами (робоча напруга системи не повинна перевищувати 10 МПа).
- Гума ТМКЩ - матеріал, що має підвищену стійкість до впливу тепла, вологості, кислот і лугів. Застосовується для виробництва прокладок елементів з'єднувальних вузлів труб, що працюють з морською водою, з прісною водою без органічних з'єднань та мастильних матеріалів, азотом та інертними газами з тиском від 0,05 до 0,4 МПа, а також з розчинами кислот та лугів, концентрацією не більше 20% при робочому тиску від 0,05 до 10 МПа.
2. Пароніт - різновид гуми, який отримують шляхом її змішування з різними неорганічними наповнювачами, такими як оксид свинцю, асбестові волокна та ін. Таке з'єднання забезпечує підвищену стійкість отриманого матеріалу до впливу високих температур і тиску, а також стійкість до хімічних речовин. Найпопулярнішими різновидами пароніта є:
- Пароніт загального призначення (ПОН) підходить для виготовлення прокладки для трубопровідних систем, що працюють з прісною перегрітою водою і паром, аміаком, водними розчинами солей. Використовується в фланцевих з'єднаннях і трубопровідних арматурах, встановлених на системах ЖКГ, опалювального обладнання, лічильників води та газу. Робоча температура коливається в межах -50/+ 450 * С.
- Пароніт мастилобензиностійкий (ПМБ) - може застосовуватися як матеріалдля прокладки у фланцевих з'єднаннях, встановлених на трубопроводах, що працюють з такими продуктами, як олива, мастильні матеріали, газоподібний кисень, азот, коксовий газ. Допускається для застосування в системах з робочою температурою від -40 до + 490 * С та тиском не вище 10МПа.
- Пароніт кислотостійкий (ПК) - використовується на підприємствах хімічної промисловості. Призначений для застосування в робочих вузлах труб, що працюють з особливо активними кислотами та розчинниками. Максимальна температура становить + 250 * С при робочому тиску 16 МПа.
3. Біконіт - також є різновидом гуми, отриманої з синтетичного каучуку. Біконітові прокладки застосовують для ущільнення фланцевих з'єднань та трубопровідних арматур, що працюють при температурі від -50 до + 200 * С та робочим тиском до 1,6 МПа. Використовують для водопроводів, опалювальних систем, систем транспортування нафти, мастильних матеріалів, мінеральних мастил.
4. Термо-розширений графіт (ТРГ) застосовуються як ущільнювач у системах нафтохімічних та газодобувних підприємств. Графіт має високу стійкість до температур. Відмінною особливістю прокладки з такого матеріалу є те, що без доступу кисню (тобто при виключенні процесу окислення) прокладка може застосовуватися в системах з робочою температурою до 2500 * С.
5. Силікон є основним матеріалом для виробництва прокладок, що застосовуються для кранів, клапанів, фланців та інших деталей трубопровідної системи в харчовій промисловості.
Команда компанії "ЮТМК" рада допомогти Вам з вибором необхідної фланцевої прокладки. Ми здійснюємо поставки фланцевих прокладок оптом і в роздріб у будь-яку точку України. Асортимент компанії представлений паронітовими та біконітовими прокладками з умовним діаметром (Ду) від 15 до 600 мм. Ви можете здійснити замовлення будь-яким зручним для вас способом: залишивши заявку на сайт, зателефонувавши по телефону або безпосередньо в офісі компанії. Наших оптових покупців чекають приємні знижки.
Металобаза в Чернівці: профільні, зварні, безшовні, котельні труби
вулиця Осіння, 2А, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000
Мобільний