Упаковка

Якісне транспортування металопродукції неможливе без упаковки, яка проводиться ЮТМК для всіх видів сортового прокату. В ході виконання робіт по упаковці дотримуються правила, які встановлені стандартами для всіх компаній з випуску металів.
Правильна упаковка металопрокату - запорука успіху компанії
Якість листів металу багато в чому залежить від правильної упаковки, яка повинна бути захищена від корозії і деформації, від зовнішніх пошкоджень при зберіганні і транспортуванні. Особливе значення упаковки відіграє при переміщенні продукції на великі відстані. Під час вантажно-розвантажувальних операцій правильна упаковка дозволить заощадити час і правильно здійснити весь процес.
Залежно від конкретного виду металопродукції вибирається відповідний метод упаковки, який дозволяє безпечно транспортувати і зберігати. Але не тільки характеристики товару впливають на особливості упаковки, а й погодні умови. У холодну погоду неправильно підібрані матеріали для упаковки можуть розриватися або пошкоджуватися під дією дощу, снігу, морозу. Виключити такі незручності можна тільки при підборі універсального пакуючого матеріалу - в ЮТМК для цих цілей використовується спеціальна сталева пакуюча стрічка.
Упаковка металу проходить за різними схемами, які більш зручні для транспорту. Щільна фіксація сталевих листів попередить їх розсипання і несприятливе тертя один об одного. Металеву тару необхідно берегти від впливу вологи, тому вибираються транспортувальні машини зі стійким накриттям.
За способом упаковки вона може бути збірною (сполучено декілька металевих елементів різних за формою і розмірами) або спеціально підготовленою (призначена для одного виду продукції). Сучасні вимоги до упаковки металів спрямовані на повне збереження їх властивостей і якості, тому якщо вони дотримуються перевізником, то хвилюватися ні про що не варто. Цілісність упаковки зберігається не тільки в ході транспортування, але і під час подальшого використання, адже не кожен клієнт після покупки буде використовувати метал відразу.
Проводять упаковку металопродукції з урахуванням габаритів і формату аркушів. Залежно від довжини пачка обв'язується в декількох місцях з відстанню 0,5 м. За вимогами споживача пачки можуть бути розфасовані із заздалегідь визначеною кількістю.