Коротко про нас

Для широкого застосування пропонуються різні види металопрокату, до якості якого висувають високі вимоги. Поставки продукції вищої якості готова запропонувати компанія «ЮТМК» - за свій час роботи вона зарекомендувала себе як надійний партнер, з яким можна укладати довгострокове співробітництво. Строгий підхід дозволяє в стислі терміни виготовляти високоякісну метало сировину без ігнорування трьох ключових моментів: час, ціна, якість.
З огляду того, що металопродукція тісно пов'язана з життям сучасної людини, то її повсюдне використання не є дивним. Асортимент умовно розділяється на застосування за категоріями, за складністю виготовлення і в залежності від ступеня точності. Не тільки форма має важливе значення, але і внутрішній склад виробів - в ході виробництва використовуються різні види металу, які за характеристиками поділяють на звичайний або особливий прокат (нержавіючий, оцинкований).

Що ми пропонуємо

контроль якості нашої продукції
Висока конкуренція змусила нашу компанію шукати нові шляхи до успіху, для чого була розроблена своя система якості продукції. Відповідно до потреб споживачів виробляється строгий контроль якості, який не тільки підвищує виживання в рамках важкої конкуренції, але і поліпшує успіх підприємства.
експорт та імпорт металевих виробів
Вітається ліцензія на експорт металу у надійних партнерів, які не обмежуються продажем своєї продукції і в рамках вітчизняного ринку. До експорту та імпорту металевих виробів пред'являють суворі вимоги, встановлені з метою контролю якості.
Найкраща якість продукції та уважне обслуговування

Основна інформація

Основна інформація
Стабільна робота здійснюється не тільки завдяки якісному обладнанню, а й за рахунок допомоги професійної команди. Сировина для виробництва вибирається ретельно, а готова продукція користується попитом не тільки на нашому ринку, а й в Європі, де вартість вища на кілька порядків. Істотне цінове навантаження на зарубіжному ринку викликала попит на українську продукцію - ціна металу зробила вітчизняну металопродукцію набагато конкурентно-спроможною.

Широкий експорт/імпорт світу

Поліпшенням продукції ЮТМК постійно займається шляхом розширення можливостей імпорту / експорту. Збут металу здійснюється по всьому світу і охоплює ЄС, Грузію, Білорусь, Туреччину - в загальному понад 100 країн і регіонів. Актуальні ділові відносини забезпечують віддачу для клієнтів різної бюджетної категорії.

На світовій арені продукти ЮТМК вибирають за рахунок помірної ціни і досконалого обслуговування. Компанія прагне до вирішення загального завдання якості і обслуговування. Купівля та продаж металопрокату здійснюється в рамках нових економічних умов як на фізичних, так і на онлайн майданчиках. Кінцеві розцінки на продукцію складаються зі стабільних показників, таких як незмінна якість і регулярність поставок.

Прагматичний підхід до наших клієнтів

Власність і капітал

Надійний партнер для вашого бізнесу На відміну від залізобетонної сировини, цегли, газоблоків метал вважається економічно вигідним, тому що скорочує терміни будівництва і знижує експлуатаційні витрати.
Наші обсяги продажів Сортамент металу ЮТМК складається з широкого ряду виробів, які вигострюються в заводських умовах строго по ГОСТу. Усі металовироби класифікуються за видами, профілями, марками, розмірами.
Сталий розвиток як мета Сталий розвиток здатний повністю задовольнити потреби потенційних клієнтів і теперішнього часу, не ставлячи під загрозу свої власні принципи.
Кар'єрні можливості Металопродукція ЮТМК відповідає міжнародним стандартам, тому для покупців пропонує багатий асортимент і якість, а для співробітників кар'єрні можливості.

Наші послуги

Порізка

Порізка замовленого металопрокату проводять по зазначених розмірах. Здійснюється вона попередньо перед остаточним формуванням замовлення. Цю послугу вибирають як звичайні покупці, так і бізнесмени.

Упаковка

Якісне транспортування металопродукції неможливе без упаковки, яка проводиться на ЮТМК для всіх видів сортового прокату. В ході виконання робіт по упаковці дотримуються правил, які встановлені стандартами для всіх компаній з випуску металів.

Доставка

Хочете придбати метал в інтернеті? Ви робите правильний вибір як з боку цінового фактору, так і з боку широкого вибору. ЮТМК пропонує вигідну доставку металопродукції по території всієї України. Компанія співпрацює з кращими перевізниками, тому може запропонувати оптимальний варіант навантаження з урахуванням потреб клієнта і з мінімальними витратами грошових коштів.
Краща металопродукція з гнучкою системою оплати

Основні напрямки роботи компанії

Всі виготовлені вироби мають високу межу міцності, стійкі до впливів з боку, здатні витримувати різний рівень навантажень і радувати довгим періодом експлуатації. Якість постійно контролюється сертифікатами і професійним поглядом - це просуває «ЮТМК» в перші ряди не на словах, а на ділі.
  • сортовий прокат (швелер, шестигранник, квадрат, катанка, балка, кутник);
  • трубний прокат (сталеві і котельні труби);
  • листовий прокат;
  • поковки;
  • гнутий профіль (швелера і кути гнуті).

Чому обирають «ЮТМК»?

В основі роботи компанії лежить головна незмінна мета - ставка на розвиток довгострокових і успішних відносин на умовах взаємної вигоди. Популярність «ЮТМК» поступово розширюється по всій країні, так як металопродукція належної якості не залишається без уваги. Аудиторія споживачів металу постійно зростає, відповідно до цього фактору зростає і попит на якість, яка нашою компанією надається на всі види продукції. Окрім дотримання основних вимог, другорядні питання про приймання, зберігання, упакування, транспортування також не залишаються осторонь.
Наші переваги:
  • швидка і дешева доставка товару;
  • поставка металовиробів в широкому сортаменті;
  • грамотні консультації та підбір металопрокату з індивідуальним підходом.

Металобаза у Києві- центральний офіс

бульвар Верховної Ради, 34, Київ, Україна

Міський

Мобільний

Металобаза у Полтаві

Полтава, вул. Ковпака 37

Мобільний

Металобаза у Дніпрі

Дніпропетровськ, просп. Богдана Хмельницького 122

Міський

Мобільний

Склад металопрокату у Києві

вулиця Будіндустрії 7, Київ

Мобільний

Мобільний

Металобаза у Борисполі

вулиця Глібова 7, Бориспіль, Київська область

Мобільний

Міський

Металобаза в Чернівці: профільні, зварні, безшовні, котельні труби

вулиця Осіння, 2А, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000

Мобільний

Металлобаза в Запоріжжі

Крива бухта 2 , Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Мобільний

Металлобаза в Херсоні

Херсон, Херсонська область, Україна николаевское шоссе 5 км

Мобільний

Металлобаза в Одессе

Одесса, Одесская область, Украина

Міський

Мобільний

Металлобаза в Черкассах

Черкассы, Черкасская область, Украина

Мобільний