Порізка

Порізку замовленого металопрокату проводять за зазначеними розмірами. Здійснюється вона попередньо перед остаточним формуванням замовлення. Цю послугу вибирають як звичайні покупці, так і бізнесмени.
Порізка металу дозволяє створювати заготовки з точною установкою форми і довжини. Здійснюється процес різними способами, які вибираються в залежності від вигоди пропонованої послуги. Під обробку можуть потрапити як великі листи, так і негабаритні металеві вироби.
Потреба у використанні металлозаготовок різних розмірів розширила спектр послуг з порізки з можливістю створення необхідних форм. Кожне замовлення виконується точно з мінімальними втратами часу без виникнення окалин, гострих зрізів та інших дефектів - цих результатів можна досягти за допомогою відповідного підбору інструментів і відповідного методу.
Всі сучасні способи порізки дозволяють економно проводити розкрій сортового металу без необхідності подальшої обробки. Послугу можна замовити як для масового користування, так і для порізки металу в малих кількостях.
Всі види сучасної порізки
З огляду того, що на заводі ЮТМК сортовий металопрокат випускається у великій кількості, то порізка цікава всім споживачам. Розмір вибирається кратно певним розмірам - 8 м, 10 м, 12 м і так далі.
На металлобазі порізка пропонується в декількох видах:
  • стрічкопильна - поставлена ​​в перші ряди через високої точності і швидкості різання за рахунок застосування стрічкопильних верстатів;
  • порізка прес-ножицями - вибирають, якщо потрібно заготовка металу певних розмірів (метод економить час, кошти і матеріал);
  • порізка вулканіту - скорочує витрату металу і дає можливість простій і доступній порізці.
Розкрій листового металу здійснюється за індивідуальним замовленням клієнта з мінімальною кількістю відходів. Замовлення приймаються на порізку власного металу або продукції інших виробників. Вартість розраховується в кожному конкретному випадку. У додаткові послуги по обробці металу входить згинання й вальцювання, які на ЮТМК пропонуються також з метою поліпшення зовнішнього вигляду і без змін якості металевого профілю. Короткі терміни виготовлення + висока швидкість роботи + низька вартість - все це клієнт отримує при зверненні в нашу компанію.