Експорт та імпорт металевих виробів

Вітається ліцензія на експорт металу у надійних партнерів, які не обмежують продаж своєї продукції і в рамках вітчизняного ринку. До експорту та імпорту металевих виробів пред'являють суворі вимоги, встановлені з метою контролю якості.
Зовнішньо-торговельний баланс
Вдале співвідношення імпорту та експорту безпосередньо впливає на обсяг продукції нашого підприємства. Стабільність на ринку металу дозволяє формувати сприятливу картину. Експорт виробів металів нашої компанії збільшується поступово, враховуючи, що імпорт був налагоджений кілька років тому. Металопрокат розподіляється на групи, кожна з яких підпадає під певну категорію і стандарти.
Експортні обсяги налагоджуються - якість продукції оцінюють не тільки вітчизняні споживачі, а й імпортні. Країни Європи не здивувати широким асортиментом і гарною якістю, але знайти прийнятну ціну можна не завжди. Купити металеві вироби в нашій компанії можна за стандартним каталогом або замовити вироби під свої вимоги.
Готові металеві вироби на ринку вибирають в різних обсягах, враховуючи, що ціна є прийнятною і для вітчизняного ринку, і для закордонних покупців. Використовувати якісну металопродукцію можна для будь-яких цілей, не турбуючись про її технічні характеристики. У нас клієнти можуть придбати екологічно безпечну сировину, яке виготовляється з чистої металобази, тому витримує навіть нестандартні умови експлуатації.
Продаж металевих виробів за кордон - це новий напрямок, яке компанія намагається утримувати в міру своїх можливостей. Зовнішньоторговельні проекти складаються з великих і дрібних поставок, організованих спільними силами. Легальний продаж чорних металів постійно підтримується і стабільно прокладає свій шлях завдяки незмінній якості, хорошим виробничим обсягами і виправданою ціновій політиці.
Експорт металу задовольняється динамікою зростання споживання в різних регіонах: десь виникає необхідність звести огороджувальні конструкції, десь потрібні опори, десь широко використовується профнастил. Металопрокат поширений на всіх місцевих ринках, а на арені світового експорту цікавляться окремими видами товарів за рахунок низьких цінових ставок. Все це істотно відбивається на довготривалу співпрацю з важливими ринками збуту.

Металобаза у Києві- центральний офіс

бульвар Верховної Ради, 34, Київ, Україна

Міський

Мобільний

Металобаза у Полтаві

Полтава, вул. Ковпака 37

Мобільний

Металобаза у Дніпрі

Дніпропетровськ, просп. Богдана Хмельницького 122

Міський

Мобільний

Склад металопрокату у Києві

вулиця Будіндустрії 7, Київ

Мобільний

Мобільний

Металобаза у Борисполі

вулиця Глібова 7, Бориспіль, Київська область

Мобільний

Міський

Металобаза в Чернівці: профільні, зварні, безшовні, котельні труби

вулиця Осіння, 2А, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000

Мобільний

Металлобаза в Запоріжжі

Крива бухта 2 , Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Мобільний

Металлобаза в Херсоні

Херсон, Херсонська область, Україна николаевское шоссе 5 км

Мобільний

Металлобаза в Одессе

Одесса, Одесская область, Украина

Міський

Мобільний

Металлобаза в Черкассах

Черкассы, Черкасская область, Украина

Мобільний