Кар'єрні можливості

Металопродукція ЮТМК відповідає міжнародним стандартам, тому для покупців пропонує багатий асортимент і якість, а для співробітників кар'єрні можливості. У команді професіоналів працюють освічені люди, які підвищують свою кваліфікацію відповідно до змін в промисловості.
Рушійні сили металургії
Сучасне виробництво металу не може розвиватися без відповідних фахівців, тому й кар'єрні можливості в даному напрямку відіграють роль. Наша компанія пропонує різні перспективи в розвитку, з огляду на те, що галузевий прогноз металургії має позитивне майбутнє. Економіка працює на основі діючих механізмів, які взаємодіють з ринком металу.
Випуск готового прокату по масштабах постійно збільшується, а стабільність - це гарна якість, яка впливає і на розвиток компанії в цілому, і на розвиток фахівців. Потрібно вміти функціонувати і взаємодіяти не тільки в рамках внутрішнього ринку, а й в рамках зовнішнього. Типовий видобуток сировини супроводжується з деякими принциповими змінами, які прив'язані до нових продуктів і технологій.
Світовий ринок не зупиняється на виробництві нового обладнання, яке ефективно зарекомендувало себе в системі обороту металу. Але без фахівців будь-які потужності не зможуть працювати так, як потрібно. Кар'єрні можливості в металургійній промисловості з'являються постійно, так як необхідно безперервно вирішувати загальносистемні проблеми. Успішність ЮТМК багато в чому залежить від спільної роботи кожного професіонала, тому підбір фахівців проходить ретельно, а підготовка постійно вдосконалюється.
З приростом обсягів продажу і виходом на світовий ринок компанія поставила первинне завдання - контролювати рівень фахівців і розширювати кар'єрні можливості. Динамічні зміни, які характеризують сучасні тенденції металургії, позитивно відбиваються на цій картині. Виявляти перспективний розвиток фахівці можуть не тільки в напрямку розробки та отримання сировини, а й в напрямку проектування. Принципово нові досягнення від фахівців компанії підтримують збалансовану політику експорту / імпорту. Кар'єрні можливості ЮТМК відповідають вимогам і не блокуються станом економіки.

Металобаза у Києві- центральний офіс

бульвар Верховної Ради, 34, Київ, Україна

Міський

Мобільний

Металобаза у Полтаві

Полтава, вул. Ковпака 37

Мобільний

Металобаза у Дніпрі

Дніпропетровськ, просп. Богдана Хмельницького 122

Міський

Мобільний

Склад металопрокату у Києві

вулиця Будіндустрії 7, Київ

Мобільний

Мобільний

Металобаза у Борисполі

вулиця Глібова 7, Бориспіль, Київська область

Мобільний

Міський

Металобаза в Чернівці: профільні, зварні, безшовні, котельні труби

вулиця Осіння, 2А, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000

Мобільний

Металлобаза в Запоріжжі

Крива бухта 2 , Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Мобільний

Металлобаза в Херсоні

Херсон, Херсонська область, Україна николаевское шоссе 5 км

Мобільний

Металлобаза в Одессе

Одесса, Одесская область, Украина

Міський

Мобільний

Металлобаза в Черкассах

Черкассы, Черкасская область, Украина

Мобільний