Надійний партнер для вашого бізнесу

На відміну від залізобетонної сировини, цегли, газоблоків метал вважається економічно вигідним, тому що скорочує терміни будівництва і знижує експлуатаційні витрати. Якщо продукт розроблений відповідно до будівельних норм і з упором на безпеку і надійність, то вимоги кожного проекту будуть задоволені по максимуму.
Якісний і недорогий метал вибирають у нас
Активні роботи в розвитку металоконструкцій ведуть фахівці компанії ЮТМК. Різносортовий метал виробляється з використанням обладнання і 100% якісної сировини. При необхідності можна замовляти нестандартні вироби, вибираючи відповідну довжину або ширину. Тепер ви можете переконатися в тому, що металоконструкції повністю відповідають вашим вимогам і госнормам. Для захисту від впливу навколишнього середовища використовуються спеціальні покриття, а великий асортимент дозволяє зробити закупівлі під свій бюджет.
Метал - це той матеріал, який швидко монтується (вигідно для сучасного будівництва), має легку вагу (часто використовується для каркасних споруд, перегородок) і відповідає СНиП, а також обмеженням пожежної безпеки. На будь-якому етапі будівельних робіт або в промисловій сфері продукція з якісного металу знаходить своє застосування.
Металеві вироби проходять випробування і здатні витримати ті навантаження, які на них покладаються. Вибір можна здійснити швидко, так як продукція розмежована за категоріями. Актуальні ціни фахівці підкажуть як тільки клієнт визначиться з вибором. Можливості вигідного придбання доповнюються прийнятними характеристиками, враховуючи, що використовуються різні методи виготовлення.
Ринок вітає нові поповнення та конкурентоспроможну ціну - саме тому ЮТМК не стоїть в останніх рядах. Додатковим плюсом є імпорт / експорт, який розширює сфери застосування металевих конструкцій. Якість диктується загальноприйнятими правилами, тому впроваджувати такий метал можна як в прості, так і в складні конструкції.
ЮТМК - це надійний партнер для вашого бізнесу, в чому ви можете переконатися самостійно. Металопродукти виготовляються з урахуванням того, що вони будуть експлуатуватися в різних сферах бізнесу. Додатковим плюсом до всього є прозорі ціни, реальні терміни і надання персонального консультанта.

Металобаза у Києві- центральний офіс

бульвар Верховної Ради, 34, Київ, Україна

Міський

Мобільний

Металобаза у Полтаві

Полтава, вул. Ковпака 37

Мобільний

Металобаза у Дніпрі

Дніпропетровськ, просп. Богдана Хмельницького 122

Міський

Мобільний

Склад металопрокату у Києві

вулиця Будіндустрії 7, Київ

Мобільний

Мобільний

Металобаза у Борисполі

вулиця Глібова 7, Бориспіль, Київська область

Мобільний

Міський

Металобаза в Чернівці: профільні, зварні, безшовні, котельні труби

вулиця Осіння, 2А, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000

Мобільний

Металлобаза в Запоріжжі

Крива бухта 2 , Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Мобільний

Металлобаза в Херсоні

Херсон, Херсонська область, Україна николаевское шоссе 5 км

Мобільний

Металлобаза в Одессе

Одесса, Одесская область, Украина

Міський

Мобільний

Металлобаза в Черкассах

Черкассы, Черкасская область, Украина

Мобільний