Наші обсяги продажів

Сортамент металу ЮТМК складається з широкого ряду виробів, які вигострюються в заводських умовах строго по ГОСТу. Все металовироби класифікуються за видами, профілями, марками, розмірами. Сортамент компанії металопрокату постійно поповнюється, тому обсяги продаж збільшуються і незмінно користуються попитом.
Продаж металу в будь-яких обсягах
В єдиному каталозі компанії зібрані всі вироби, які пропонуються до продажу. В будь-якій кількості метал поставляється за адресою з попереднім розрахунком всіх транспортних витрат. На обсяги поставок впливають геометричні показники, тобто, довжина, ширина і висота - за один рейс можна провести різну кількість металу через прив’язаність до цих характеристик.
Вага одного сортового виробу множиться на партію і таким чином визначається загальна маса замовленої партії, що впливає на транспортні витрати. Габарити будь-якого металопрокату визначаються не важко, так як для цих цілей не потрібно використовувати складні формули і робити багато підрахунків. Фактична вага вказана в каталозі і відрізняється від теоретичної, яка регламентується стандартом. Погонний метр арматури відрізняється від погонної ваги прямокутного профілю або швелера - це залежить від того, з яких марок сталі виготовляється виріб.
На вагу металевого виробу впливає і метод, який застосовувався для його виготовлення, тому однаковий сортамент різних компаній може відрізнятися за вагою. У будь-яких обсягах можна замовляти метал, спираючись на свої потреби, а за основу варто брати масу одного погонного метра. За довідниками розраховувати масу можна не повністю правильно, так як багато факторів впливають на відхилення від теоретичних показників.
ЮТМК відноситься до сумлінного виробника металопрокату і пропонує продаж оптом і в роздріб. У режимі онлайн консультанти прорахують не тільки вартість виробів, але і ціну доставки. Будь-який клієнт може і самостійно прорахувати у скільки йому обійдеться партія металу, використовуючи відомі дані. Доставка пропонується на зручних умовах з повним спектром супроводжуваних послуг (упаковка, тимчасове зберігання, дбайлива транспортування). Товар, замовлений в будь-яких обсягах, буде в цілісності доставлений в пункт призначення без сторонніх витрат. При оформленні замовлення в розрахунки береться тільки реальна вага, тому клієнт не платить зайвих грошей.

Металобаза у Києві- центральний офіс

бульвар Верховної Ради, 34, Київ, Україна

Міський

Мобільний

Металобаза у Полтаві

Полтава, вул. Ковпака 37

Мобільний

Металобаза у Дніпрі

Дніпропетровськ, просп. Богдана Хмельницького 122

Міський

Мобільний

Склад металопрокату у Києві

вулиця Будіндустрії 7, Київ

Мобільний

Мобільний

Металобаза у Борисполі

вулиця Глібова 7, Бориспіль, Київська область

Мобільний

Міський

Металобаза в Чернівці: профільні, зварні, безшовні, котельні труби

вулиця Осіння, 2А, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000

Мобільний

Металлобаза в Запоріжжі

Крива бухта 2 , Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Мобільний

Металлобаза в Херсоні

Херсон, Херсонська область, Україна николаевское шоссе 5 км

Мобільний

Металлобаза в Одессе

Одесса, Одесская область, Украина

Міський

Мобільний

Металлобаза в Черкассах

Черкассы, Черкасская область, Украина

Мобільний