Сталий розвиток як мета

Сталий розвиток здатний повністю задовольнити потреби потенційних клієнтів і теперішнього часу, не ставлячи під загрозу свої власні принципи.
Грунтується на двох ключових моментах:
  • потреби клієнтів, які є предметом першорядного рішення;
  • обмежений вплив на навколишнє середовище з задоволенням нинішніх і майбутніх запитів людини.
Задоволення потреб на ринку металургії
З огляду на те, що метал важливий для людини не тільки як матеріал, але і як предмет отримання прибутку, то постійно відкриваються нові шляхи його обробки і застосування. Для нашої компанії сталий розвиток - це основна мета, за якою стоїть ще кілька завдань, таких як поповнення асортименту, доступні ціни та незмінні критерії якості.
Рівень споживання металу змінюється щорічно і задовольняти його потреби слід незмінно. Співпраця з нашою компанією дає гарантії на якість і стабільність - замовлення виконуються постійно незалежно від обставин, що склалися. Як надійного партнера ЮТМК отримали багато компаній і приватні клієнти, які не здійснюють покупки в інших місцях.
Не завжди на ринку підкорює масовість, так як споживачів приваблюють і стабільні ціни, і популярні металеві вироби, і незмінний диференціал, і якісна сировинна база - все це готова в одному цілому запропонувати компанія ЮТМК. Ми раціонально використовуємо природні ресурси, отримуючи екологічно чистий продукт. В отриманні якісної продукції нам сприяє цілеспрямованість, сталий розвиток і підтримка партнерів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку.
У нас є найкраще обладнання і інструменти, які не створюють екологічних протиріч, і з їх допомогою можна підтримувати реальну ціну, змінюючи її в залежності від бюджетного рівня. Готова металопродукція орієнтована на поліпшення життя споживачів, на збереження біологічної ситуації, на зниження обсягів відходів.
Сталий розвиток - це складна мета, яка підтримується різними факторами: соціальним, економічним, інформаційним, міжнародним. Всі сформовані протиріччя, які виникають на шляху виготовлення металопрокату і на всіх рівнях технологічної переробки, своєчасно згладжуються і не уповільнюють темпи розвитку і випуску продукції.

Металобаза у Києві- центральний офіс

бульвар Верховної Ради, 34, Київ, Україна

Міський

Мобільний

Металобаза у Полтаві

Полтава, вул. Ковпака 37

Мобільний

Металобаза у Дніпрі

Дніпропетровськ, просп. Богдана Хмельницького 122

Міський

Мобільний

Склад металопрокату у Києві

вулиця Будіндустрії 7, Київ

Мобільний

Мобільний

Металобаза у Борисполі

вулиця Глібова 7, Бориспіль, Київська область

Мобільний

Міський

Металобаза в Чернівці: профільні, зварні, безшовні, котельні труби

вулиця Осіння, 2А, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000

Мобільний

Металлобаза в Запоріжжі

Крива бухта 2 , Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Мобільний

Металлобаза в Херсоні

Херсон, Херсонська область, Україна николаевское шоссе 5 км

Мобільний

Металлобаза в Одессе

Одесса, Одесская область, Украина

Міський

Мобільний

Металлобаза в Черкассах

Черкассы, Черкасская область, Украина

Мобільний