Використання профільних труб при будівництві будинків

серпень 07, 2019 | Перегляди: 416 |
Труби профільні мають зручну геометрію, високу міцність і довговічність. Важко перерахувати всі сфери виробництва, в яких застосовуються такі труби для спорудження конструкцій. Але основна галузь, в якій знаходить застосування профільна труба різного розміру – це будівництво. Будівництво будинків, ангарів, торгових, спортивних, розважальних комплексів, теплиць, виробничих приміщень та ін.

Профильные трубы

Популярність цей будівельний матеріал придбав останнім часом – як в нашій країні, так і в інших країнах. Українські компанії активно застосовують труби з прямокутним і квадратним перетином при створенні торгових приміщень, житлових будинків та виробничих будівель. 

Як опорний елемент, каркас будинку з профільної труби зводиться за короткий час і його будівництво не призводить до підвищення фінансових витрат. Собівартість заходів по зведенню будинків значно скорочується, так само як і зростає економія будматеріалів, при використанні профільних труб. Згідно з дослідженнями, витрати будівельників на матеріал при цьому знижуються. У виробництві такого матеріалу застосовуються різні типи сталі, і часто його вибір в кожному окремому випадку обумовлений функціональною особливістю експлуатації в якості несучого елемента.

Якщо потрібно за короткий час підготувати до роботи, наприклад, торговий павільйон (магазин), в такому разі можна виготовити каркас для нього з профільних труб, провести обшивку (можна використовувати гіпсокартон) і заповнити утеплювачем технологічний простір, спеціально для цієї мети залишене між листами. Тоді час на зведення такої будівлі скоротиться в рази, в порівнянні, скажімо, з будівництвом подібної будівлі із застосуванням цегли або деревини. Знижується трудомісткість будівельних робіт, проте капітальність будівлі в такому випадку буде значно нижче. Для різання і з'єднання підходить прес інструмент для металопластикових труб; зварюючи між собою відрізки труб, домагаються такого типу конструкції, що вимагається для створення міцного каркаса. Можна сказати, що цей будівельний матеріал на сьогодні є оптимальним рішенням для швидкого зведення будинків, торгових споруд і популярність його з часом буде тільки зростати.Металобаза у Києві- центральний офіс

бульвар Верховної Ради, 34, Київ, Україна

Міський

Мобільний

Металобаза у Полтаві

Полтава, вул. Ковпака 37

Мобільний

Металобаза у Дніпрі

Дніпропетровськ, просп. Богдана Хмельницького 122

Міський

Мобільний

Склад металопрокату у Києві

вулиця Будіндустрії 7, Київ

Мобільний

Мобільний

Металобаза у Борисполі

вулиця Глібова 7, Бориспіль, Київська область

Мобільний

Міський

Металобаза в Чернівці: профільні, зварні, безшовні, котельні труби

вулиця Осіння, 2А, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000

Мобільний

Металлобаза в Запоріжжі

Крива бухта 2 , Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Мобільний

Металлобаза в Херсоні

Херсон, Херсонська область, Україна николаевское шоссе 5 км

Мобільний

Металлобаза в Одессе

Одесса, Одесская область, Украина

Міський

Мобільний

Металлобаза в Черкассах

Черкассы, Черкасская область, Украина

Мобільний