Особливості та призначення котелених труб

лютий 12, 2019 | Перегляди: 420 |
Котельні труби високого тиску відносяться до безшовного типу металопрокату. Їх посилена конструкція легко витримує гідроудари і вплив високих температур. Для виготовлення цього прокату використовується леговані або вуглецеві види сталей, що володіють високими характеристиками міцності. Всі такі вироби не мають зварного шва і підходять для найбільш відповідальних робіт з транспортування пари і рідин. Компанія " ТМК " реалізує величезний сортамент подібної продукції, що відповідає всім технічним вимогам.

Виробництво котельних труб

труба котельня від ЮТМК

При виготовленні цього трубного прокату використовуються методи пресування і гарячої деформації. Такий спосіб формування дозволяє отримати з заготовки металопрокат потрібного діаметру, здатний витримувати величезний тиск всередині трубопроводу. Виробничі процеси формування дозволяють виготовляти металопрокат з різною товщиною стін відповідний ТУ 14-3-460-2009 або іншим технічним вимогам. Цей тип прокату призначений для котелень систем і працює в умовах, де звичайні труби швидко вийдуть з ладу.
Застосування високоміцного трубного прокату дозволяє створити надійні комунікаційні мережі, нечутливі до високих температур. Цей вид металопрокату працює з паровими котлами різної конфігурації і має високі вимоги до міцності. За способом виготовлення котельні труби поділяються на наступні категорії:

  • прокат, отриманий методом гарячої пресування на формувальних машинах;
  • гарячекатаний прокат, що виготовляється на спеціальному безперервному стані.

Особливості та призначення котельних труб

котельні труби

Застосування трубного прокату має свою специфіку. Монтаж трубопроводу для котелень вимагає особливої уваги до міцності металу і надійності виробу. Такі труби піддаються термічній загартуванню і проходять серію випробувань для підтвердження міцності. В лабораторії вивчається їх хімічний склад, рівномірність товщини стін і виконується аналіз металу за допомогою ультразвуку. Пресовані труби мають більш високу міцність, ніж отримані методом безперервної прокатки, але вимагають додаткових витрат при виготовленні.

Даний вид металопрокату призначений спеціально для організації трубопроводу котелень систем. Для виготовлення цього прокату використовуються особливі марки сталі, що забезпечує високу міцність виробу при будь-якому типі навантажень. Котельні труби призначені для аварійно-небезпечних об'єктів і працюють в умовах підвищених температур в системах з високим тиском. Такі вироби можуть мати просте виконання або спеціальну антикорозійну обробку.

Переваги котельних труб


труби котельні

Використання зміцненої конструкції дозволяє не турбуватися про критичний тиск всередині трубопроводу. Залежно від конфігурації котельні буде нескладно з пропонованого асортименту вибрати відповідний трубний прокат. Серед переваг цього виду металопрокату варто виділити наступні показники:

  • здатність витримувати значний внутрішній тиск;
  • нечутливість до деформаційних і ударних навантажень;
  • стійкість високим температурним показникам;
  • надійність і довговічність експлуатації.

Компанія "ЮТМК" пропонує високоміцні котельні труби та інші види прокату. Для оптових покупців діють спеціальні знижки. У нас можна придбати будь-який металопрокат з доставкою і порізкою в потрібний розмір. Ми реалізуємо тільки якісну продукцію, сертифіковану згідно з діючими нормативами.


Металобаза у Києві- центральний офіс

бульвар Верховної Ради, 34, Київ, Україна

Міський

Мобільний

Металобаза у Полтаві

Полтава, вул. Ковпака 37

Мобільний

Металобаза у Дніпрі

Дніпропетровськ, просп. Богдана Хмельницького 122

Міський

Мобільний

Склад металопрокату у Києві

вулиця Будіндустрії 7, Київ

Мобільний

Мобільний

Металобаза у Борисполі

вулиця Глібова 7, Бориспіль, Київська область

Мобільний

Міський

Металобаза в Чернівці: профільні, зварні, безшовні, котельні труби

вулиця Осіння, 2А, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000

Мобільний

Металлобаза в Запоріжжі

Крива бухта 2 , Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Мобільний

Металлобаза в Херсоні

Херсон, Херсонська область, Україна николаевское шоссе 5 км

Мобільний

Металлобаза в Одессе

Одесса, Одесская область, Украина

Міський

Мобільний

Металлобаза в Черкассах

Черкассы, Черкасская область, Украина

Мобільний