Застосування профільних труб і методи зварювання

травень 03, 2019 | Перегляди: 726 |
Профільні труби сьогодні затребувані у всіх галузях. Такий металопрокат витримує величезні деформаційні навантаження, а його сортамент налічує сотні позицій. Компанія «ЮТМК» реалізує профільні труби різних типорозмірів, що дозволить вибрати виріб в точності відповідне заданим характеристикам. Цей прокат широко використовується в будівництві і дозволяє за короткі терміни звести металоконструкції будь-якого ступеня складності.

Застосування профільних труб


профільна труба


Виготовлення профілю відрізняється від виробництва трубного прокату. Ці вироби проходять механічну обробку на спеціальних станах, в результаті чого їм надається потрібна форма. Такий тип прокату має трикутне або квадратний перетин, що забезпечує високу жорсткість конструкції. Залежно від призначення цих виробів їх виготовляють за допомогою пресування заготовок круглої форми або холодної формовки з наступним зварюванням. Такий тип прокату найбільш часто використовуються в якості опор або сполучних елементів металоконструкцій.
Профільні труби виготовляються за технологією, яка використовується при виробництві прокату з круглим перетином. Основні відмінності полягають в процесі формування, при якому відбувається надання виробу потрібної форми. При виготовленні профільних труб використовуються такі типи прокату:
гарячекатаний Спосіб формування-такі вироби мають найвищі показники міцності і використовуються для найвідповідальніших робіт;
холоднокатаний Спосіб формування-прокат, одержуваний цим способом, має меншу вартість і застосовується у всіх галузях;
холоднокатана зварна збірка – ці вироби поступаються в міцності безшовному типу прокату і вимагають суворого дотримання норм експлуатації.

Зварювання профільних труб

квадратні профільні трубиДля більшості металоконструкцій використання зварного з'єднання найбільш переважно. Така технологія дозволяє отримати жорстку конструкцію з величезним експлуатаційним ресурсом. При виконанні подібних робіт береться до уваги товщина стінок виробу, що дозволить гарантувати надійність з'єднання. Серед існуючих методів зварювання варто звернути увагу на такі:

  • Електрозварювання – при цьому способі необхідно вибрати електрод, відповідний товщині профілю.  Далі, місце з'єднання зачищається і наносяться прихватки. Зазвичай тонкостінні труби зварюються за один прохід, а товстостінні за кілька.
  • Аргонне зварювання - для такого з'єднання підбирається вольфрамовий електрод потрібного діаметру, а для наплавлення знадобиться присадний дріт. При зварюванні електрод і присадка переміщаються строго уздовж шва, не виходячи з області дії захисного газу.
  • Газова зварка – в цьому випадку зварювання ведеться за допомогою газової суміші, що складається з кисню і ацетилену. Робоча область зварювання має температуру близько 3 тис. градусів, в яку і подається присадний матеріал. В результаті таких дій утворюється рівномірний зварений шов.

Профільні вироби відмінно підходять для складання металоконструкцій. Зварювання таких труб між собою або з іншими елементами може проводитися внахлест, встик або під потрібним кутом. Такий тип з'єднання довговічний і дозволяє надійно зафіксувати кожну деталь конструкції.

Сортамент профільних труб


Профільний тип прокату отримує все більшого поширення. Такі вироби використовуються в будівництві, меблевій промисловості і для різних побутових потреб. Компанія «ЮТМК» пропонує всі види профільних труб і забезпечить поставки металопрокату в будь-яких обсягах. Такий тип прокату підійде під різні завдання і не викличе труднощів при монтажі.


Металобаза у Києві- центральний офіс

бульвар Верховної Ради, 34, Київ, Україна

Міський

Мобільний

Металобаза у Полтаві

Полтава, вул. Ковпака 37

Мобільний

Металобаза у Дніпрі

Дніпропетровськ, просп. Богдана Хмельницького 122

Міський

Мобільний

Склад металопрокату у Києві

вулиця Будіндустрії 7, Київ

Мобільний

Мобільний

Металобаза у Борисполі

вулиця Глібова 7, Бориспіль, Київська область

Мобільний

Міський

Металобаза в Чернівці: профільні, зварні, безшовні, котельні труби

вулиця Осіння, 2А, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000

Мобільний

Металлобаза в Запоріжжі

Крива бухта 2 , Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Мобільний

Металлобаза в Херсоні

Херсон, Херсонська область, Україна николаевское шоссе 5 км

Мобільний

Металлобаза в Одессе

Одесса, Одесская область, Украина

Міський

Мобільний

Металлобаза в Черкассах

Черкассы, Черкасская область, Украина

Мобільний