Широкий сортамент металопрокату і його види

травень 31, 2019 | Перегляди: 67 |
Металопрокат на сьогодні є досить затребуваним і популярним видом сировини. Він застосовується під час будівництва різних конструкцій і споруд, використовується в машинобудуванні.
 
металлопрокат в ЮТМК

До основного виду сортаменту металопрокату можна віднести:

Листовий прокат

За методом обробки буває гарячекатаних або холоднотянутым. Використовують для досягнення збірних і зварних металевих споруд, що застосовуються в різних промислових областях. До виду відносяться рифлені листи, металеві стрічки.

Сортовий прокат

За допомогою поздовжньої прокатки отримують різні профілі. Застосовують для виготовлення осей, втулок та інших деталей, необхідних при машинобудуванні та будівництві. Особливо затребуваною є арматура

Труба

Найбільш затребуваний вид металопрокату. Труби можуть бути газопровідні, электросварными, квадратними, прямокутними, які використовуються при будівництві каркасних і металевих конструкцій.

Одним з найпоширеніших і затребуваних видів сортового прокату є арматура. Про неї і хотілося б розповісти більш докладніше. Її основне застосування-будівництво і промисловість. Часом арматура повинна виконувати прямо протилежні завдання. Цим і пояснюється величезна кількість різних видів арматури. Хоч на перший погляд все прутки схожі між собою, необхідно вміти правильно розбиратися в їх характеристиках і вибирати той вид арматури, який призначений для цього виду робіт. 

За технологією виготовлення арматуру прийнято розділяти на гарячекатану, холоднокатану і холоднодеформовану. 

За зовнішніми характеристиками або профілем виділяють гладку і рифлену арматуру. Гладка має маркування А1, а рифлена - А2, А3, А4 і А5 відповідно.

Існує три основних типи профілю (рифлення): кільцевий, серповидний і змішаний. Кільцевий профіль був дуже популярний в радянські часи, тому випускається багатьма заводами досі. Його західним аналогом вважається серповидний. Саме він передбачається сучасною проектною документацією. Змішаний профіль являє собою комбінацію перших двох. Він забезпечує максимальну жорсткість прутків, тому така арматура належить до найвищого класу міцності і має маркування А500. 

Так само арматура може бути напруженою і ненапружуваною. Ця характеристика відображає експлуатаційні якості. При використанні напружуваної арматури, каркас, перш ніж залити бетоном сильно розтягують, а після того, як бетонна суміш повністю висохне, відпускають. Стискаючись, арматура додатково стягує і зміцнює бетонну конструкцію. 

Існують деякі рекомендації щодо орієнтації арматурних прутів в каркасі. Їх прийнято розділяти на поперечні і поздовжні. Так, гладку арматуру А1 не рекомендує розташовувати поздовжньо — це значно послабить конструкцію. Арматуру цього типу заборонено закріплювати за допомогою зварювання. 

Додаткову інформацію про конкретний тип арматури можна дізнатися з маркування. Потрібно тільки правильно вміти її читати. Так, буква А означає, що прутки зроблені гарячекатаним способом , в-характеристика для холоднодеформованої сталі, а к — для холоднокатаної. Присутність у маркуванні букви свідчить про те, що арматуру можна піддавати обробці зварюванням, а буква К, що стоїть після цифрового коду, означає, що сталь стійка до корозії.

Металлобаза в Киеве - Центральный офис

Киев, бул. Верховного Совета 34

Міський

Тел. бухгалтерії

Мобільний

Мобільний

Металлобаза в Полтаве

Полтава, ул. Ковпака 37

Мобільний

Металлобаза в Днепре: профильные, сварные, бесшовные, котельные трубы

Днепропетровск, просп. Богдана Хмельницкого 122

Міський

Мобільний

Мобільний

Металлобаза в Киеве

Стройиндустрии 7, Киев, Україна

Мобільний

Мобільний

Металлобаза в Борисполе

улица Глебова 7, Борисполь, Киевская область

Мобільний

Міський

Металлобаза в Черновцах: профильные, сварные, бесшовные, котельные трубы

вулиця Галицький Шлях, 46в, Чернівці, Чернівецька область, Україна

Мобільний

Металлобаза в Запорожье

Макаренка 1 , Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Міський

Мобільний

Мобільний

Металлобаза в Херсоне

Херсон, Херсонська область, Україна николаевское шоссе 5 км

Мобільний