Види і застосування електрозварних труб

січень 26, 2019 | Перегляди: 498 |
Електрозварні труби виробляються з листового прокату, який поле формування зварюється струмами високої частоти. Цей метод виготовлення, при невеликій вартості, гарантує неперевершену міцність виробу. Використання зварного з'єднання дозволяє задіяти такий тип труб не тільки для будівництва металоконструкцій, але і в якості водопроводу. Сортамент электросварного трубного прокату компанії «ЮТМК» дозволить вибрати продукцію, що відповідає всім пропонованим вимогам.

Види електрозварних труб

Труба електрозварна сталева


Технологія виготовлення зварних виробів відрізняється від інших типів прокату. У цьому випадку немає необхідності в складних процесах формування, що здешевлює технологію виробництва. Такі вироби мають строгі вимоги до якості зварного шва, що виключає дефекти поверхні і ослаблення металу. Застосування електрозварного методу з'єднання не порушує кристалічну решітку металу і такі вироби мало поступаються в міцності безшовним трубах.

Електрозварні труби універсальні і затребувані в різних галузях. Залежно від технології формування такий прокат буває наступних типів:

  • труба прямошовна-характеризується поздовжнім типом шва;
  • труба спіральношовна-зварне з'єднання виконано по спіралі.

Найбільш затребувані прямошовні труби з легованої сталі, стійкі до зовнішніх впливів і перепадів внутрішнього тиску. Така продукція нерідко використовується для транспортування рідин або влаштування газопроводів з низьким тиском.

Застосування трубного прокату

електрозварні труби


Проведення будівельних робіт або прокладка комунікаційних мереж буде скрутна без трубного прокату. Електрозварні труби невибагливі до зовнішніх умов і володіють величезним запасом міцності. Цей вид прокату не боїться ударних навантажень і допускає прокладку на відкритих просторах і під землею. Такі вироби затребувані в будівництві, монтажі металоконструкцій і побутовому застосуванні. Висока якість зварного шва також дозволяє використовувати ці вироби для більш серйозних завдань. 

Широке застосування прямошовні труби отримали у виробництві. Їх використовують в автомобільній промисловості, меблевому виробництві та металургії. У сільському господарстві цей трубний прокат часто застосовується для систем поливу. Така продукція випускається з різним діаметром і товщиною стін, що полегшить вибір потрібних параметрів.

Переваги електрозварних труб

Розвиток інфраструктури, запуск виробничих потужностей або введення в експлуатацію нових комунікацій вимагає великої кількості металопрокату. Невисока вартість електрозварних труб, надійність і значні терміни експлуатації роблять їх затребуваними у всіх існуючих галузях. Такі вироби, хоча і можуть мати значну вагу не викликають складнощів в експлуатації.

Серед переваг прямошовного трубного прокату слід відзначити такі показники;
  • універсальність застосування, простота укладання і монтажу;
  • великий запас міцності при мінімальному обслуговуванні;
  • здатність витримувати значний внутрішній тиск;
  • нечутливість до деформаційних і ударних навантажень.
Компанія "ЮТМК" реалізує електрозварні труби різних типорозмірів. Ми пропонуємо прокат, відповідний ГОСТ 10704 і 10705 та іншим чинним нормативам. Всі наші замовники можуть замовити порізку металу в розмір, а для оптових покупців діють спеціальні ціни. Наша компанія пропонує тільки високоякісний прокат, позбавлений вад.

Металобаза у Києві- центральний офіс

бульвар Верховної Ради, 34, Київ, Україна

Міський

Мобільний

Металобаза у Полтаві

Полтава, вул. Ковпака 37

Мобільний

Металобаза у Дніпрі

Дніпропетровськ, просп. Богдана Хмельницького 122

Міський

Мобільний

Склад металопрокату у Києві

вулиця Будіндустрії 7, Київ

Мобільний

Мобільний

Металобаза у Борисполі

вулиця Глібова 7, Бориспіль, Київська область

Мобільний

Міський

Металобаза в Чернівці: профільні, зварні, безшовні, котельні труби

вулиця Осіння, 2А, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000

Мобільний

Металлобаза в Запоріжжі

Крива бухта 2 , Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Мобільний

Металлобаза в Херсоні

Херсон, Херсонська область, Україна николаевское шоссе 5 км

Мобільний

Металлобаза в Одессе

Одесса, Одесская область, Украина

Міський

Мобільний

Металлобаза в Черкассах

Черкассы, Черкасская область, Украина

Мобільний