Гнуття сталевого круга

січень 25, 2018 | Перегляди: 430 |

Круглий металопрокат - це універсальний вид металопрокату, який використовується практично у всіх галузях промисловості і будівництва. Він поставляється в різних діаметрах (від 5 до 270 мм) і при цьому може бути виготовлений з різних марок сталі. Саме завдяки такому асортименту сталевий круг знайшов застосування в самих різних сферах. Крім того, зростання попиту на нього сприяє також і те, що з круглого металопрокату цілком реально отримати вироби складної конфігурації - наприклад, застосовуючи до нього методи гнучкі металопрокату.

гибка круга

Технологічні особливості гнуття круга

Гнучка круглого прокату здійснюється на спеціальному автоматичному гибочном верстаті, оснащеному сталевими валами і обертовим диском. Згинається пруток спочатку фіксується за допомогою опорних і центральних валків, а потім гнеться рухомим вальцом.

Згинати можна як холодну, так і нагріту заготовку. Найчастіше холодну гибку застосовують для сталевого круга малого діаметра (до 50 мм). Якщо ж потрібно зігнути круг у діаметрі до 270 мм, його попередньо нагрівають, у уникнення утворення тріщин, утяжек, розривів і порушень в структурі стали.

Основні переваги гнучкі сталевого круга на автоматичному верстаті - висока швидкість і точність процесу (похибка не більше 0,5 градуса). Крім того, вартість даної процедури порівняно невисока.

Звичайно ж, на такому верстаті неможливо вигнути виріб будь-якої конфігурації, для цього може знадобитися додаткова металообробка. Проте, сучасні гнучкі верстати дозволяють зігнути заготовку навіть під кутом 180°, а також зробити з неї круг, тому в багатьох випадках їх застосування цілком виправдано.


Металобаза у Києві- центральний офіс

бульвар Верховної Ради, 34, Київ, Україна

Міський

Мобільний

Металобаза у Полтаві

Полтава, вул. Ковпака 37

Мобільний

Металобаза у Дніпрі

Дніпропетровськ, просп. Богдана Хмельницького 122

Міський

Мобільний

Склад металопрокату у Києві

вулиця Будіндустрії 7, Київ

Мобільний

Мобільний

Металобаза у Борисполі

вулиця Глібова 7, Бориспіль, Київська область

Мобільний

Міський

Металобаза в Чернівці: профільні, зварні, безшовні, котельні труби

вулиця Осіння, 2А, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000

Мобільний

Металлобаза в Запоріжжі

Крива бухта 2 , Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Мобільний

Металлобаза в Херсоні

Херсон, Херсонська область, Україна николаевское шоссе 5 км

Мобільний

Металлобаза в Одессе

Одесса, Одесская область, Украина

Міський

Мобільний

Металлобаза в Черкассах

Черкассы, Черкасская область, Украина

Мобільний